darmar_rzeszow
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane DARMAR to jedna z najbardziej doświadczonych firm budowlanych na rzeszowskim rynku. Od ponad ćwierć wieku każdego dnia pracujemy na zaufanie naszych klientów.

Historia naszej działalności rozpoczęła się 25 lat temu, kiedy to w 1988 roku powstał Zakład Remontowo-Budowlany. W 1995 roku firma została przekształcona w Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane DARMAR, które szybko stało się cenionym w regionie wykonawcą prac budowlanych w pełnym zakresie. Szczególną popularność przyniosło firmie wykonywanie wysokiej jakości robót drogowych i brukarskich. W ostatnim czasie skoncentrowaliśmy się na realizacji inwestycji ważnych z punktu widzenia mieszkańców. To właśnie DARMAR wybudował supermarkety Biedronka (przy ul.) oraz SPAR (przy ul.) w Rzeszowie.

Minęło już 25 lat, odkąd zrealizowaliśmy pierwsze zamówienia. Nasi dotychczasowi klienci doskonale wiedzą, że dobre relacje z kontrahentami to dla nas kwestia niezwykle istotna. Ale zaufanie nie bierze się znikąd. Każdego dnia dokładamy starań, aby wykonywane przez nas prace charakteryzowała jak najwyższa staranność oraz by wszystkie zamówienia zrealizowane zostały w zgodzie z uzgodnionymi terminami.

Zapewniamy:

-        pełen profesjonalizm realizowanych działań;
-        terminowe prowadzenie inwestycji, a w niektórych sytuacjach nawet skrócenie czasu prowadzenia prac;
-        fachowe doradztwo pomagające zoptymalizować koszty;
-        realizację zamówienia zgodnie z ustalonym kosztorysem;
-        stałe informowanie o przebiegu robót;
-        natychmiastowe wprowadzanie działań naprawczych w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów;
-        stosowanie najlepszych w danej sytuacji rozwiązań technologicznych;
-        bezpieczeństwo inwestycji.

Jeśli także Państwo chcą, aby prace budowlane dla Państwa zostały wykonane przez cenionych profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, zachęcamy do skontaktowania się z nami już teraz.